
Z radością informujemy o wynikach tegorocznego głosowania w ramach Szkolnego Budżetu Uczniowskiego.
Do głosowania uprawnionych było 614 uczniów, z czego swój głos oddało 361 osób, frekwencja wyniosła 58,7%.
Wyniki:
„Zielona klasa – nauka na świeżym powietrzu” – 87 głosów,
„Zielona Aleja Relaksu na holu szkolnym” – 84 głosy,
„Kolorowy kącik wypoczynkowy dla klas 1-3” – 70 głosów,
„Kącik filmowy dla uczniów” – 40 głosów,
„Przystanek: Relacja – Integracja” – 20 głosów,
„Strefa Relaksu – komfortowe miejsca odpoczynku dla uczniów” – 17 głosów
„Strefa relaksu pod chmurką” – 11 głosów.
Głosy nieważne – 32
Zwyciężył projekt „Zielona klasa – nauka na świeżym powietrzu”
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w głosowaniu oraz autorom projektów za zaangażowanie i świetne pomysły.
Razem tworzymy naszą szkołę!

Plakat przedstawia projekt „Zielona klasa – nauka na świeżym powietrzu”. Utrzymany jest w jasnych, naturalnych kolorach i pokazuje przestrzeń szkolną przeznaczoną do prowadzenia lekcji na zewnątrz.
Projekt zakłada ustawienie drewnianych ławek i stołów oraz miejsca dla nauczyciela, aby możliwe było prowadzenie zajęć poza budynkiem. Przestrzeń ma sprzyjać nauce, integracji, lepszej koncentracji oraz pracy i rozmowom wśród zieleni.