im. Adama Mickiewicza w Opolu

Gwarantujemy skuteczne metody nauczania i bezpieczne otoczenie
Oferujemy atrakcyjne zajęcia dodatkowe
Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami dydaktycznymi
Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską,
zapewniamy wsparcie psychologa i pedagoga
Gwarantujemy sympatyczną atmosferę

strony internetowej sp14opole.pl

Niniejsza Polityka odnosi się do strony internetowej www.sp14opole.pl, należącej do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. A. Mickiewicza w Opolu.

- dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;  w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

- utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego po zalogowaniu na stronie.

W wielu przypadkach przeglądarka internetowa domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownik może dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będą przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Sukcesy naszych uczniów

deklaracja dostępności

biuletyn informacji publicznej

Poprzednia wersja strony szkolnej