OPOLSKIE ORŁY PSP 14
Rok 2023
Marcin Opioła - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Juniorów.
Opiekun: Dorota Musiał
Rok 2021
Zofia Musiał - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.
Opiekun: Agnieszka Duszyńska
Rok 2016
1. Jakub Ziółkowski
II miejsce w 5. Międzynarodowym Turnieju judo dla dzieci i młodzieży „Pokonujemy granice”
III miejsce w kategorii wagowej do 42 kg w 2. edycji International Judo League
Opiekun: Grzegorz Kozdraś
2. Patryk Podgórski
I miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym i I miejsce na 200 m stylem zmiennym podczas 10. Międzynarodowego Pucharu Burmistrza Dobrodzienia
I miejsce na 100 m stylem zmiennym i II miejsce na 100 m stylem grzbietowym w Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Kędzierzyn-Koźl
Opiekun: Jacek Urantówka
3. Amelia Raczyńska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Opiekun: Aleksandra Czarnecka
4. Olimpia Lachowicz
III miejsce w walkach light contact w kategorii 50 kg w grupie wiekowej kadet podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Taekwondo
II miejsce w taekwondo olimpijskim – dwuboju technicznym K-2 w 22. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych
Opiekun: Łukasz Rewieński
Rok 2015
1. Beata Bunio - Laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun:Wanda Stasiak
2. Marek Kawka - Laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun:Wanda Stasiak
3. Aleksandra Śmiałek - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Opiekun: Anna Dzięgielewska - Chudiak
4. Zuzanna Ciszewska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Opiekun: Katarzyna Bizoń
5. Olimpia Lachowicz - kategoria sportów walki - taekwondo
Opiekun: Łukasz Rewieński
6. Jakub Ziółkowski - kategoria sportów walki - judo
Opiekun: Grzegorz Kozdraś
Rok 2014
1. Jan Bogucki - Laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Opiekun: Małgorzata Ciszkiewicz
2. Karol Bogucki - Laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Opiekun: Małgorzata Ciszkiewicz
3. Patryk Marcinkowski - Laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun: Wanda Stasiak
Rok 2012
1. Rafał Polak – Laureat X Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
Opiekun: Joanna Diechtiar - Leśniak
2. Iga Lubczańska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Opiekun: Anna Dzięgielewska - Chudiak
Rok 2011
Julia Woźniak - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Opiekun: Anna Dzięgielewska - Chudiak
Rok 2009
1. Karolina Kaleta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun: Wanda Stasiak
2. Mirosław Hamryszak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun: Wanda Stasiak
Rok 2008
1. Bartłomiej Grzybowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun: Wanda Stasiak
2. Łukasz Kałaczyński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Opiekun: Wanda Stasiak
Rok 2006
Tomasz Tarasiuk - laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych, laureat Diecezjalnego konkursu Wiedzy Religijnej - ŻAK 2006, laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Dzieje żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia".
Opiekun: Agnieszka Duszyńska, Wanda Stasiak, Barbara Wisła
Rok 2005
Maciej Habant - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Opiekun: Joanna Leśniak - Diechtiar
Rok 2004
Anna Jezierska - laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych
Opiekun: Wiesława Surma - Roik
Rok 2002
Piotr Maksymiak - laureat Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Krajobraz Ojczysty" - I m.
Opiekun: Jolanta Kiwilszo
Rok 2001
1. Szymon Ciepaj - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - II m.
2. Tomasz Kowalski - Mistrzostwa Polski Szkolnego Związku Sportowego w Judo - I m.
Rok 2000
Joanna Romanowska - laureatka XX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Rok 1999
1. Tomasz Gołowkin - laureat XIX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
2. Michał Ostrowiecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
3. Szymon Ciepaj - laureat konkursu matematycznego KANGUR `99 - I m.
4. Oskar Langner - III m. w XIII Ogólnopolskim biegu
5. Ewa Radlak - I m. w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Z poezją przez świat"
6. Anna Wesnerowicz - II m. w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Z poezją przez świat"
wydarzenia, osiągniecia sportowe
Rok 1998
1. Katarzyna Szaciło - laureatka XXII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
2. Katarzyna Zabłocka - laureatka XVIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
3. Dorota Oleszko - laureatka XVIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego