Strona główna Kronika wydarzeń Kronika 2019/2020 Konkurs matematyczny – „Matematyka - to się liczy!”

Strefa wsparcia

Z życia szkoły
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
E-DZIENNIK UONETPLUSWspółpraca międzynarodowa
Edukacyjna Wartość Dodana
Ewaluacja zewnętrzna
Sukcesy naszych uczniów
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Konkurs matematyczny – „Matematyka - to się liczy!”

 

Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych „Matematyka - to się liczy!” organizowany był przez nauczycieli matematyki Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 9 w Opolu i wzięło w nim udział 19 uczniów PSP nr 14 w Opolu. Klasę 7b reprezentował Bartłomiej Rugała, klasę 7c reprezentowali Szymon Osika, Adam Raczyński i Wojciech Żak, natomiast  klasę 7d reprezentowały Agata Lisowska, Milena Monastyrska i Natalia Szokiel.  Wśród uczniów klas ósmych udział wzięli z klasy 8a Mateusz Kozicki, Jakub Stefanko, Wiktoria Wolanin, Michał Wypych i Małgorzata Wypych: z klasy 8b Wiktor Baranowicz, Karol Budzyn, Łukasz Gałązka i Oskar Janicki, a z klasy 8c Natalia Raczkowska, Emilia Rudek i Zofia Ziemińska.

Konkurs składał się z 3 etapów szkolnych, które miały charakter korespondencyjny.  Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe z 3 list, a następnie wysyłali rozwiązania do organizatorów konkursu. Etap finałowy miał się odbyć 13 marca 2020 roku i organizatorzy planowali również na ten dzień obchody Święta Liczby π, jednak ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem etap finałowy odbył się on-line 10.06.20 poprzez aplikację Teams. Następnie zostały podsumowane punkty zdobyte przez każdego uczestnika z części korespondencyjnej i finałowej konkursu.

II miejsce w tym konkursie zdobył Bartłomiej Rugała z klasy 7b, natomiast III miejsce Łukasz Gałązka z klasy 8b. Serdecznie gratulujemy zdobywcom II i III miejsca, a wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zaangażowanie i wytrwałość w rozwiązywaniu zadań.


Lucyna Gruca