„In the jungle”


Wszechstronne umiejętności naszych uczniów z klasy IB zostały zaprezentowane podczas przedstawienia dla rodziców 4.06.2019 r. oraz występu dla klas I-III. Były one podsumowaniem całorocznej pracy z języka angielskiego. W trakcie całego roku szkolnego dzieci nie tylko uczyły się gramatyki i słownictwa tego języka obcego lecz również rozwijały kreatywność  i drzemiące w nich talenty. Klasa IB jest wspaniałym zespołem o wielkim potencjale teatralnym. Przy współpracy z wychowawcą panią Aldoną Bieniek-Papaj i rodzicami dzieci powstało niesamowite widowisko teatralne. Uczniowie poznawali tajniki sceny oraz małymi fragmentami opracowali poszczególne części spektaklu – tańce, choreografię, piosenki i tekst. Z lekcji na lekcję powstało wspaniałe widowisko opowiadające przygody ulubionego bohatera książki Tiger, niesfornego Tygrysa.


Wszystkim widzom i uczniom naszej szkoły życzymy wspaniałych wakacyjnych podróży!!! Być może ktoś z Was zawita jak mali aktorzy z klasy I B do dżungli…?


Opracowanie: Jolanta Kuliś