Opolskie Młode Talenty

Już po raz siódmy uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu otrzymali tytuł Opolskich Młodych Talentów. Laureatami Opolskich Młodych Talentów w kategorii teatralnej została grupa „​Teatr Ruchu” z przedstawieniem „Zakolorowani". Spektakl był przygotowany przez Panią Magdalenę Sokołowską wraz z uczniami z klas czwartych uczęszczających na warsztaty teatralne: Kornelia Rojewska, Zofia Rojewska, Julia Lis, Oliwia Kaczmarek, Tomasz Buczek, Helena Śmigulec. Laureatami w kategorii tanecznej zostały aż dwie grupy taneczne Star Dance z układem „Noc w Muzeum” oraz Star Dance Mini w układzie „Trolle”. Oba układy zostały przygotowane przez panią Angelikę Dombrowa. W tym roku prezentacja laureatów odbyła się na Opolskim Rynku.

Serdecznie gratulujemy!!!

Angelika Dombrowa