KONKURS WOJEWÓDZKI


28 maja 2019r. pod Pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego z udziałem wojskowej asysty honorowej 10 Brygady Logistycznej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu plastycznego „Żołnierz Wojska Polskiego w misjach pokojowych”. Konkurs  zorganizowany  był   z  okazji „Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa”.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Poseł na  Sejm  RP –Tomasz Kostuś, Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Opolski Kurator Oświaty Michał Siek oraz prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Laureatkami z naszej szkoły zostały:

W kategorii kl. I- III:

Liwia Kowalska z kl. III b zdobywając 1 miejsce


W kategorii kl. IV- VIII:

3 miejsce - Karolina Wojciechowska kl. V d

4 miejsce – Paulina Wodowska kl. V d

 

W kategorii zespołowej nasza szkoła otrzymała 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


U. Kostrzewska, E. Kisyńska-Dygdałowicz